אודות החברה

אוירבך ישראל ביטוחים

חברת ''אוירבך ישראל ביטוחים'' פועלת על פי ערכי מייסדה ומנהלה, אשר רואה במחויבות ערכית אישית לכול לקוח כבסיס לכול ביטוח. סוכן ביטוח מיומן ונאמן ללקוחו הוא הבדל של שמיים וארץ מול חברת ביטוח סטנדרטית. סוכן ביטוח שמכיר את הלקוח שלו על בסיס אישי וסולידרי הוא סוכן שנאמן לאינטרסים של לקוחו ומעוניין גם לתת לו את המטרייה המגנה ביותר מפני יום סגריר, וגם עומד לצידו של הלקוח במקרה של תביעה לפיצוי. אנו בחברת ''ישראל אוירבך ביטוחים'' מאמינים שעיסקה טובה מבססים על היכרות פנים מול פנים, מתוך הבנה, פתיחות, ויושר מרבים, זאת כדי להמציא לכול לקוח ולקוח את מסגרת הפוליסה האידיאלית לו, ערכי השירות שלנו באים לידי ביטוי יומיומי עת אנו מלווים את המבוטחים הרבים שלנו בעצה, ויצירת מענה פרטני לכול בעיה, תוך שמירה על חיוך, וקשיבות.

''חברת אוירבך ישראל ביטוחים'' פועלת ומחברת בין לקוחות לפתרונות שנים רבות, במהלך שנים אלו צברנו לקוחות חברים רבים, וליוונו אותם עד לפיצוי הכספי והתמורה המלאה לפוליסה שלהם. אנו מציעים מגוון של מסלולי ביטוח, ביטוח חיים, ביטוח משכנתא, ביטוח רפואי, ביטוח נכות מתאונות, ביטוח מחלות קשות, ביטוח נסיעות, ביטוח סיעודי, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח לסוכרתיים ועוד. החוכמה היא לא בהצעת מסלול ביטוח זה או אחר אלא בהתאמתו ליכולתיו של הלקוח, לרצונו, לסיכונים השונים, לתוכניות הביטוח האחרות אותן רכש, החוכמה היא ביצירת מענה שלם ומיקסום היתרונות כך שהלקוח יזכה בפוליסה אידיאלית.

סוכן ביטוח שמביט בעיניים

אנו מאמינים שביטוח עושים בין אדם לחברו ועל כלל זה אנו שומרים, כך כול לקוח יודע שיש לו אל מי לפנות, שמישהו מלווה אותו, לצידו. אנו נאמנים לרמת שירות גבוהה, שהולכת יד ביד עם הצרכים המשתנים של המבוטחים שלנו. אנו מציעים מגוון רב של מסלולים ופתרונות ביטוחיים, ונסיוננו הרב מאפשר לנו יצירת התאמה בין מסלולים שונים כך שלא רק המבוטח אלא גם בני משפחתו יהנו מיתרונות פוליסה מתוכננת היטב ומותאמת אישית. ''אוירבך ישראל ביטוחים'' מזמינים אותכם להצטרף אל מעגל הייעוץ שלנו בכול נושא ביטוחי, ולהצטרף אל לקוחותנו המרוצים.