ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה דרוש לנו בשעה שאנו מסיבות שונות את יכולת העבודה שלנו, רוב ימיינו אנו ממלאים את עיסוקנו המקצועי במגמה של השתפרות, התמחות, הגעה לקהל לקוחות גדול יותר, נתינת שירות איכותי יותר, ורכישת כלים שונים אשר משפרים את יכולתנו המקצועית, לרוב איננו עוצרים רגע לחשוב מה יעלה על כול עמלנו אם חס וחלילה נפגע ונאבד את כושר התפרנסותנו, מה יעלה על משפחתנו אותה אנו מפרנסים, כיצד נפוצה על אי יכולתנו לשוב ולעסוק במה שבזמן ומאמצים רבים רחשנו מומחיות בו. ביטוח אובדן כושר עבודה נועד בדיוק למטרה זו, ביטוח זה מעניק למי שאיבד את יכולתו להתפרנס במקצועו פיצוי כספי אשר מגיע עד 75% מסך השתכרותו הקודמת, ובהכלה על מצבים שונים לפי סוג הביטוח ועמק היקפו.

בבחירת מסלול הביטוח מתוך סך המסלולים העומדים לבחירתכם של ביטוח אובדן כושר עבודה, נסייע לכם בהגדרת תחומי העיסוק שלכם, הגדרת מה שהוא בליבת העיסוק אשר אין ביכולתכם להמשיך בעיסוק במידה ונפגע, או שיכולתכם להתמיד בעיסוק אי תוך צימצום משמעותי בהשתכרותכם, נתאים פרמייה לפי הצרכים והיכולות שלכם, ונעמוד לצידכם בכול שאלה ובוודאי שבכול תביעה, אנו ביטוח ישראל אוירבך מביאים לכם את נסיוננו העשיר בענף הביטוח, ומבטיחים להיות סוכנים אמיתיים וקשובים לטובתכם.

ניתן לרכוש ביטוח אובדן כושר עבודה במסגרת ביטוח מנהלים או ביטוח חיים, במסגרת ביטוח תאונות אישיות או בנפרד. תשלום הבפרמייה יקבע איתכם בהתאם להשתכרותכם הנוכחית ובהתאם להיקף סעיפי הפיצוי. חישבו על זה כך, דווקא בשעה שאתם משקיעים אנרגיות כה רבות בטיפוח הקריירה, מה יקרה אם באופן בלתי צפוי לא תוכלו להמשיך עוד בעבודה סדירה, מי ידאג לכם ולמשפחתכם, רק ביטוח אובדן כושר עבודה נותן פיצוי הולם ומתמיד לתרחיש זה, עם פיצוי זה תוכלו להמשיך ולתמוך במשפחתכם, להשתקם ולשוב ולעמוד על רגליכם, ולבצע הסבה לכיוון חדש ופורה בחייכם. אנו ביטוח ישראל אוירבך נשמח לעמוד לרשותכם נאמנה, להתאים לכם את הפוליסה הכדאית ביותר ועל פי בחירתכם, להסביר, להקשיב, ולתמוך בטיפול אישי ואיכותי.