ביטוח חיים

כולם צריכים ביטוח חיים, אך חלקנו בוחר להתעלם מכך, כול עוד אנו בריאים והמזל משחק לנו, איננו נותנים את הדעת על התכנות יום בו חס וחלילה נפגע, כושר עבודתנו ירד, נאבד את מקום עבודתנו, או אך נפטר ונותיר את משפחתנו ללא משען מפרנס. ביטוח חיים הוא המבטח שלנו מפני סיטואציות קיומיות מאיימות, והוא מוצע במגוון מסגרות מביטוח ''ריסק'' עד ביטוח הכלול בביטוח משכנתא או ביטוח מנהלים. ביטוח חיים מאפשר לכם ראש שקט שיקירכם לא יאבדו מרמת חייהם, והנדרש החומרי יסופק ויהיה נגיש להם.

ביטוח חיים פועל בשתי צורות, הראשונה והנפוצה ביותר היא באמצעות תשלום חודשי המשולם על הפוליסה, והמקרה השני והנדיר כיום – בתשלום אחד. בסיס ההסכם שבביטוח חיים הוא הבטחת תשלום גדול במקרה שאחת מההתרחשויות העצובות של אובדן חיים, או כושר עבודה מתרחשות בחיי המטופל, אז הסכום עליו שולמה הפרמייה החודשית ניתן או למבוטח או למשפחתו, ובהתאם להסכם.

ביטוח חייים יכול להיות במסגרת בה ניתן ביטוי למרכיב חיסכון, ובה ניתן הסכום הצבור בתום תקופת הביטוח, או במסגרת מבוטח ומוטבים, המקבלים את הסכום במקרה פטירתו. סוכנות הביטוח של ישראל אוירבך מציעה מגוון של תוכניות ביטוח חיים בתוספת מגע אישי להתאמת התוכנית בדיוק לצרכים שלכם. אנו נשמח להציע לכם ביטוח על פי כושר התפרנסותכם הנוכחי, מספר הנפשות בקירבה המיידית, עתודותיו הכלכליות של משק הבית, הכנסות והוצאות שוטפות, השנים הנותרות עד גיל הפנסיה, מצבו הבריאותי של המבוטח, יחד ניצור איתכם את הפוליסה האפקטיבית ביותר, זו המציעה לכם כיסוי מקיף למוטבים שלכם, ולכם, ובסכום חודשי נוח.

מומלץ להתאים פוליסת ביטוח חיים שבה מרכיב חיסכון אקטיבי, כך שתוכלו להגן על עצמכם ועל קרוביכם מקשת שלמה של סיכונים, חלקם טבעיים וצפויים כמו סיום העבודה ויציאה לפנסיה ועד פחות צפויים כמו איבוד כושר העבודה בתאונה. החיים מרגילים אותנו לשיגרה של עמל שוטף ופורה, אך הלא צפוי תמיד אורב ויכול לקרות, לכן היו חכמים ובואו לשיחת ייעוץ עם ישראל אוירבך, אנו נשמח לשרת אותכם ולהיות סוכן הביטוח האישי שלכם.