ביטוח נסיעות

כשחושבים על נסיעה לחו''ל, בדרך כלל חושבים על חופשה מהנה, על נופים זרים וקסומים, מפגשים מיוחדים עם אנשים שונים, תרבות מרתקת וחדשה, ריחות וטעמים. כדי שהמציאות תדמה לחזון עלינו להקים לעצמנו רשת הגנה, רשת כזו תשמור עלינו במסע, ותמנע מאיתנו לאבד את בריאותנו ולבזבז ממון רב שהכנו לטיול. תהיה אשר תהיה מטרת הנסיעהב, חופשה משפחתית או רומנטית בזוג, מסע לחיפוש עצמי, ביקור משפחה, או נסיעה עסקית, לא עוזבים את הארץ ללא ביטוח נסיעות איכותי ומקיף. כול אזרח במדינה הינו על פי חוק בעל ביטוח בריאות כללי, ואילו במדינה בה אינכם אזרחים ואינכם תושבים משלמי מיסים, אף אחד לא ייסע לכם בסיבסוד הטיפול הרפואי לו אתם צריכים, איש לא ידאג לשדרג את חדריכם, ולהעניק לכם טיפול מתקדם מטובי הרופאים הנגישים, בקיצור איש לא ערב לבריאותכם, אלא אם תקדימו ותעשו ביטוח נסיעות.

ביטוח נסיעות איכותי מבטיח לכם טיפול מתאים בתנאים מיטטבים, הביטוח משתנה בהקפי הכיסוי שלו אך בכול המסלולים מובטח לכם טיפול שיניים דחוף, הוצאות שכר מנתח, הסעה אל בית חולים בסטנדרטים מתאימים, הטסת קרוב משפחה ועוד, בנוסף ישנם סעיפים נילווים הכלולים בו כמו ביטוח כבודה, כך שתזכו לפיצוי הולם במקרה של איבוד המזוודות, ביטוח איחורים במקרה של איחורי טיסה ופגיעה בתוכניות, איתור וחילוץ. ביטוח נסיעות נועד על מנת שכאשר אתם מחוץ למסגרת המגנה של הבית המוכר, עדיין תזכו לטיפול באיכות גבוה, בקבלת פנים חמה ותומכת, ובקדימות בקבלת כול שירות חיוני או נלווה.

ישנם מסלולים רבים לביטוח נסיעות, ישנו הביטוח החינמי אך הדל שמציעות חברות האשראי, וישנם מסלולי ביטוח נסיעות של קופות החולים, המוגבלים במספר אפשרויות ההוספה וההסרה של סעיפים רלוונטים בהם. ביטוח נסיעות באמצעות סוכנות ביטוח מבטיח לכם תפירת פוליסה רלוונטית לכם, ליצירת חליפת הגנה טוטאלית על כול מקרה ומקרה, או חלקית לפי בחירתכם. ביטוח ישראל אוירבך מעניק לכם טיפול אישי וזמין, כך שגם אם תהיו בשעה לא קלה של חולי ורחוק מהבית, תיוותרו קרוב אל הלב. אנו נשמח לענות לכם על כול שאלה וללוות אותכם בכול שלב ושלב, בתקווה ששהייתכם בחו''ל תהיה מתוקה ומרתקת וחפה מכול תקלה.