ביטוח סיעודי

כשאנו צעירים, בריאים ונמרצים, איננו חושבים על כך שיום אחד נזדקן ונצטרך לכול העזרה שנוכל לקבל, המעבר בין אדם עצמאי ותיפקודי ואדם הדורש פיקוח וטיפול סיעודי, הוא מהיר או הדרגתי, אך ברור שחלק מאיתנו יצטרכו לטיפול זה עם זיקנתם, לכן מומלץ לחשוב על שעת הדימדומים עוד בצהרי היום, ולהערך בהתאם, כך שגם נזכה בטיפול סיעודי תומך ובאיכות גבוהה, וגם לא נצריך את בני משפחתנו האוהבים לתשלומים סיעוד גבוהים. ביטוח סיעודי פרטי מכין אותנו לץקופת חיים זו, בעזרת תשלום פרמייה חודשית עוד בימי צעירתונו הפעילים אנו מייצרים משאב יקר של תמיכה אשר יעמוד לרשותנו בשעת חולשתנו, יקל מאד על חיינו, וייצב את איכותם.

ביטוח סיעודי כדאי להתחיל כבר בפרק החיים שלנו כעובדים צעירים, ככול שהגיל עולה כך גדל תשלום הפרמייה, ולכן כדאי כבר מגיל צעיר להתחיל ולהפריש סכום צנוע לימים סגרירים במסגרת פרמייה קבועה. הוצאות טיפול סיעודי נעות בין 5000- 15000, הסיבה לעלות הגבוהה היא הצורך לטפל במטופל הסיעודי באספקטים רבים של תיפקודו, ולעיתים למצער, ממש כפי שמטפלים בתינוק, המצב הסיעודי נע ממצב סיעודי רגיל ועד מצב סיעודי מורכב אשר דורש התמודדות הצוות המטפל עם מגוון בעיות בריאותיות לצד מצב קוגנטיבי מדרדר.

לאלו מאיתנו המעונינים במסלול ביטוח סיעודי אשר תשלום הפרמייה בו הוא זניח בשנים הראשונות וגדל בהדרגתיות ככול שעולים בגיל, מוטב לבחור במסלול ביטוח סיעודי בפרמייה משתנה, במסלול זה העלות תשתנה ככול שנתקרב אל גיל הפרישה והלאה. ביטול סיעודי מקיף וטוב מאפשר קבלת טיפול סיעודי שלאט על חסדי איש, מאפשר לנו לבחור עבורנו את התנאים האידיאלים לטיפול, את התשתית התומכת ביותר, את תנאי המחייה הנעימים כפי שמגיע לנו. אף פעם לא מאוחר להתחיל בביטוח סיעודי, כול עוד אנו מתפקדים ובריאים כדאי שנחשוב גם על ימים אחרים בהם כוחנו לא יעמוד לנו ונזדקק לסיוע, לכן במקרה שאין לכם ביטוח סיעודי, או ישנו ואתם מעונינים להגדיל היקפו או לקבל תנאים נוחים יותר, אל תהססו ופנו אלינו, אנו בביטוח ישראל אוירבך עוסקים בביטוח לפי הצרכים של כול אחד ואחת, נציע לכם מסלול אשר מגלם בתוכו את הערך הגבוה ביותר שבין תשלום פרמייה ותמיכה בגיל הסיעודי.