ביטוח רפואי

לכולנו מגיע להיות בריאים, ועל מנת להשיג זאת אנו צריכים לחיות אורח חיים בריא וייצרני, אך לעיתים אנו חולים לפתע למרות השמרתנו, מחלה קלה וחולפת היא אינה בעיה רצינית, אנו ניגשים לקופת החולים שלנו זוכים הטיפול המתאים ומבריאים, אך מה כאשר חס וחלילה אנו חולים לפתע במחלה קשה, הדורשת ניתוח סבוך, התמודדות אמיצה והפניית משאבים אנרגטים וכלכלים? במקרה זה יעזור לנו ואף יציל את חיינו ביטוח רפואי, או בשמו הנפוץ הנוסף ביטוח בריאות פרטי.

המדינה חוקקה חוק ביטוח ממלכתי המעניק לכול אזרח סל טיפולים כללי, בסל זה ישנם טיפולים רבים הנותנים מענה למקרים רבים, אך הצורך לעמוד בתקציב מאוזן, ולתת מענה לכולם, יוצר סל פתרונות שהרבה פרוצדורות רפואיות מתקדמות הושמטו ממנו, הן בשל מחירן, והן בשל תשתית בתי החולים הרזה העומדת בקושי בכמות הפניות, ובקושי נותנת מענה. ביטוח רפואי מאפשר לכם הגדלה משמעותית בסל הפתרונות שעומד לרשותכם, וזאת במיוחד במקרים בהם מסכני חיים בהם הטיפול באמת דרוש לכם, לדוגמא, השתלות, ניתוחים נדרשים בחו''ל, וכדומה.  בעזרת מסלול ביטוח זה אתם בטוחים שאתם זוכים לטיפול הטוב ביתר, לא טיפול שהיקפו נוסח כדי להתאים לכלל האוכלוסיה, אלא טיפול המותאם לצורך הספציפי שלכם, וטיפול על ידי טובי הרופאים ובשיטות הטובות ביותר והתרופות המתקדמות ביותר.

בנוסף, ביטוח רפואי מאפשר לכם כיסוי הוצאות מנתח והוצאות נילוות החיוניות על מנת לקבל טיפול מהרופאים הטובים ביותר בתחומם, בארץ ובחו''ל. כך אתם בטוחים שהטיפול אותו אתם מקבלים הוא האפקטיבי והמטיב ביותר, וזאת על מנת שתשובו במהרה לבריאותכם השלמה. סוכנות הביטוח ישראל אוירבך מציעה לכם מסלולי ביטוח רפואי נוחים, בהתאמה מרבית ליכולתכם, תוך הענקת כיסוי מקיף הערב לטיפול מצויין בשעה קשה.

ברור שטיפול משופר מציל חיים ומעלה את איכותם באחוזים ניכרים על טיפול רגיל, אך מחקרים מראים שיותר שליטה של המטופל על תהליך הבראתו, יכולתו לבחור ברופאים, ובהוועצות עם רופאים מומחים לנסח תוכנית ריפוי פרטנית ואישית מעלה מעלה גם היא את יכולת ההתמודדות ורמות ההבראה העצמית. ניתן לשלב ביטוח ריפוי בביטוח סיעודי ולתת מענה מלא לכול תרחיש אפשרי. ישראל אוירבך וצוותו עומדים לרשותכם ונשמח לסייע לכם בהבניית מסלול ביטוח ריפוי אידיאלי לכם ולמשפחתכם, על מנת שתחיו חיים בריאים בראש שקט, ובמקרה של חולי תזכו בטיפול הטוב ביותר האפשרי.