מוצרי ביטוח

ביטוח חיים

כולם צריכים ביטוח חיים, אך חלקנו בוחר להתעלם מכך, כול עוד אנו בריאים והמזל משחק לנו, איננו נותנים את הדעת על התכנות יום בו חס וחלילה נפגע, כושר עבודתנו ירד, נאבד את מקום עבודתנו, או אך נפטר ונותיר את משפחתנו ללא משען מפרנס.

ביטוח רפואי

לכולנו מגיע להיות בריאים, ועל מנת להשיג זאת אנו צריכים לחיות אורח חיים בריא וייצרני, אך לעיתים אנו חולים לפתע למרות השמרתנו, מחלה קלה וחולפת היא אינה בעיה רצינית...

ביטוח סיעודי

כשאנו צעירים, בריאים ונמרצים, איננו חושבים על כך שיום אחד נזדקן ונצטרך לכול העזרה שנוכל לקבל, המעבר בין אדם עצמאי ותיפקודי ואדם הדורש פיקוח וטיפול סיעודי, הוא מהיר או הדרגתי.

ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה דרוש לנו בשעה שאנו מסיבות שונות את יכולת העבודה שלנו, רוב ימיינו אנו ממלאים את עיסוקנו המקצועי במגמה של השתפרות, התמחות, הגעה לקהל לקוחות גדול יותר, נתינת שירות איכותי יותר...

ביטוח מחלות קשות

תוחלת חיינו ואיכות חיינו הכללית מצויים במגמת השתפרות מתמדת, אך ישנן עדיין כמה מחלות קשות נפוצות. ביטוח מחלות קשות נועד להציע משען ופיצוי במקרה של מחלה קשה.

ביטוח נכות מתאונה

ביטוח נכות מתאונה נועד על מנת לתת פיצוי כספי הולם למי שכתוצאה מאירוע חיצוני ואלים נפסקו לואחוזי נכות לצמיתות, כמובן שלנכות ישנן השפעות מיידיות וארוכות טווח, רצוי לכן להתכונן לקראת רעה...

ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא הוא ביטוח שמהווה תנאי המותנה על ידי הבנקים לשם קבלת משכנתא. זהו ביטוח מנדטורי אשר מוצע במסלולים שונים והבדגשים שונים לפי גובה המשכנתא, סטטוס המבקשים, הכללתו בביטוחים אחרים וכדומה.

ביטוח נסיעות

כשחושבים על נסיעה לחו''ל, בדרך כלל חושבים על חופשה מהנה, על נופים זרים וקסומים, מפגשים מיוחדים עם אנשים שונים, תרבות מרתקת וחדשה, ריחות וטעמים.

ביטוח רכב

התחום של ביטוח רכב הוא תחום מורכב ומגוון. בעבר ניתן היה לעשות ביטוח רכב רק דרך סוכני ביטוח אשר קישרו בין הלקוח לבין החברות המבטחות כיום נכנסו לתחום של ביטוח רכב גם חברות מסוג של ביטוח רכב ישיר.

ביטוח דירה

אנשים רבים שוקלים לעשות ביטוח דירה לדירתם. ביטוח דירה יכול לכלול מרכיבים שונים ולבטח בכפוף לתנאי הפוליסה את הדירה בגין אירועים ביטוחיים מגוונים.

ביטוח רפואי לחולי סכרת

מאפשרים לכם בטחון כלכלי בכך, חברות הביטוח מאפשרות גם לחולי הסוכרת לרכוש פוליסות של ביטוח חיים, ומבטיחות בטחון כלכלי רב למשפחותיהם. נוסף על כך, בפוליסות הללו, חברות הביטוח מוכנות לרוב גם לממן טיפולי חירום שונים הנחוצים לחולי הסוכרת, כולל אשפוזים וליווי של רופא אישי - יש לזכור כי חברת הביטוח תמיד תעדיף כי תגיעו לגיל גבורות ותפדו את הפוליסה, ולכן יש לה אינטרס ברור גם לדאוג לכיסוי עבור הטיפולים.