מידע למעסיק

Powered by Bafi.co.il

אנו בחברת ''אוירבך ישראל ביטוחים'' מציעים מגוון רחב מאד של מסלולי ביטוח לכול צורך. למעסיק אנו מציעים ביטוחים המגינים עליו ועל עובדיו מפני נזק ופגיעה פיזית במהלך העבודה, פוליסה המבטחת את המעסיק ועובדיו ונועדה לתת פתרון משלים לפיצוי הביטוח הלאומי בשל מחלה או פגיעה שקרו במהלך העבודה או נגזרות ממנה.  אנו מציעים הגנה זו כפוליסה עצמאית או במסגרת פוליסות קיימות כביטוח לבית העסק, ביטוח הדירה או ביטוח קבלנים. אנו מבטיחים להתאים את הפוליסה לתחומו ולסיכוניו של העסק, תוך יצירת פרמייה נוחה שלא תפגע במשאביו הפיננסים שלך העסק. כול מעסיק המעוניין בעסק מתקתק ובמסירות עובדיו לעבודה ולעסק צריך לשמור על עובדיו ולאפשר להם לקבל פיצוי הולם במקרה פגיעה, זו חובתו הערכית וזה גם המניע של נאמנות עובדיו, הידיעה שלמעסיק איכפת ושהעובדים מבוטחים כראוי.

בנוסף אנו מייעצים בהסדרת התשלום לקרן הפנסיה של העובד, המעניקה גם תשלום בסיסי על פגיעה בכושר העבודה, נכות או מחלה. ומעניקים גם סיוע בהגדרת הביטוחים הנילווים והמקיפים לקרנות הפנסיה השונות. לעיתים רבות ישנם סעיפים חופפים וצולבים אשר גורמים למעסיק לשלם יותר הוצאות עסק, בעזרת יכולתנו המקצועית ונסיוננו העשיר בתחום הביטוחים נוכל לייעץ למעסיק כיצד להגיע אל מסלול אידיאלי לו, אשר מהווה אופטימזציה של התוכניות הפנסיוניות השונות בת בבת עם הענקת מטריית הגנה לעובדיו.

חברת ''אוירבך ישראל ביטוחים'' תלווה אותכם בכול שלב ושלב, מהייעוץ הראשוני, עד התאמת הפוליסה הראויה, וכלה בכניסתה לתוקף אפקטיבי. אנו מציעים בית חם למעסיקים במטרה להעניק מענה ביטוחי למעסיק ולעובדיו, לחזק את הקשרים והנאמנות לעסק, ולבנות מערכת קשרים יציבה ונקייה.

במקרה בו מדובר במועסק עצמאי, אנו מציעים ביטוח פנסיוני משלים אשר מטרתו להפוך את עתידו המבוגר של העצמאי, לבטוח ואמיד, כך שגם לאחר פרישה תוכל להשמר רמת החיים הראויה, האמצעים לשימור בריאות טובה, והיכולת להמשיך ולצמוח, תוך תשלום פרמייה נוחה וקלה ככול האפשר ובהתאם ליעד.

חברת ''אוירבך ישראל ביטוחים'' היא חברה וותיקה וידועה אשר הנשענת על ערכי מנהלה, המאמין בקשר אישי, ביושרה ללא פשרות, בחיוך ובתודעת שירות ללא סייגים. אנו מזמינים אותכם ליזום שיחת ייעוץ, להתרשם מהמגע האנושי והמקצועי, ולקבל מידע מאיר עיניים, מרגיע, ומבטח.