שאלות ותשובות

שאלה:

התקבלתי לביטוח בתנאים מגבילים עקב בעיה רפואית. האם ניתן לשפר ולהוזיל את התנאים לקבלתי?

תשובה:

חד משמעית, כן!! ביטוח זה לא מתמטיקה ובהחלט קיימת אפשרות שחברת ביטוח אחרת תסכים לקבל אותך בתנאים מועדפים. אנחנו ב"אוירבך ישראל ביטוחים", נפנה למס' חברות ביטוח שונות ונעשה מכרז על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר עבורך.


שאלה:

חליתי בסרטן לפני כ- 3 שנים. בעקבות המחלה נידחתי לביטוח. האם קיימת אפשרות שאחת מחברות הביטוח תשקול לקבל אותי לביטוח חיים?

תשובה:

באופן עקרוני, ככל שהזמן חולף מיום אירוע המחלה, הסבירות להתקבל באחת מחברות הביטוח הינה בעלת סיכויים גבוהים יותר. לעצם השאלה, התשובה הינה חיובית!


שאלה:

אני גבר בן 63, לאחרונה החלטתי לקחת משכנתא מהבנק לתקופה של 15 שנה. האם ניתן לרכוש ביטוח חיים למשכנתא בגילי לתום תקופת ביטוח בגיל 80?

תשובה:

חיובי !. בחלק מחברות הביטוח ניתן לרכוש בגילאים שלך ביטוח חיים לתום תקופת גיל 80.


שאלה:

אני גבר בן 43, בעל מסגרייה. שוקל לרכוש ביטוח "אובדן כושר עבודה" במקצועי כמסגר. קיבלתי הצעות לביטוח הנ"ל בפרמיות מאוד גבוהות עקב הסיכון המקצועי. האם תוכל להציע לי את הביטוח הנ"ל בהוזלה משמעותית?

תשובה:

חיובי !. בחלק מחברות הביטוח יש ל "אוירבך ישראל ביטוחים" תנאים מיוחדים לקבלת אנשי מקצוע בסיכון גבוה, דהיינו אנשי "צווארון כחול". מומלץ ליצור קשר עם המשרד על מנת שנוכל לבדוק עבורך את אפשרות קבלתך בהוזלה משמעותית.


שאלה:

אני אישה באמצע שנות ה-40 לחיי. אני שוקלת לרכוש ביטוח "פיצוי למקרה מחלות קשות".

  • האם לדעתך הביטוח הנ"ל הינו בעדיפות ראשונה?
  • האם ישנם הבדלים בתנאי הפוליסה בין חברות הביטוח?

תשובה:

  • התשובה היא חד משמעית חיובית! סקטור הנשים בגילאי שנות ה-40, חשוף למחלת סרטן השד. כיום הסטטיסטיקה הינה 1/7.5 לאישה הסיכוי לחלות במחלה. עקב הסיכון הגבוה, כל אישה חייבת בגיל הנוכחי לרכוש את הביטוח .
  • אכן כן, ישנם הבדלים משמעותיים בין חברות הביטוח ובפגישת השירות נוכל לבדוק את הביטוח המתאים ביותר עבורך.

שאלה:

יש ברשותי "ביטוח אובדן כושר עבודה" שהפיצוי בו מתחיל להנתן לאחר 90 ימי המתנה. עקב היותי עצמאי, נושא זמן ההמתנה הינו קריטי עבורי. האם ניתן לרכוש ביטוח עם זמן המתנה קצר יותר?.

תשובה:

א. ניתן לרכוש "ביטוח אובדן כושר עבודה" מקצועי עם זמן המתנה של 30 יום.

ב. אפשר לרכוש "ביטוח תאונות אישיות" הכולל בתוכו סעיף של "אובדן כושר עבודה" כתוצאה מתאונה. הפיצוי מתקבל החל מהיום ה-8 לתקופה של 36 חודשים. גובה הפיצוי המקסימלי הינו 4000 ש"ח.

חשוב לציין, אין קיזוז בין תשלומי "אובדן כושר עבודה" בשני הסעיפים.


שאלה:

חליתי בסרטן לפני כ-6 שנים. כעבור שנה, רכשתי ביטוח חיים ועקב סמיכות הרכישה למועד המחלה, התשלום של הפרמיה הינו גבוה מאוד (ב-100%) מהפרמיה הרגילה. האם ניתן להתקבל לביטוח חיים בעלות נמוכה יותר?

תשובה:

בהחלט כן! ככלל, ככל שהמבוטח מתרחק ממועד זמן המחלה, סיכוייו לשפר את תנאי קבלתו לביטוח גדולים וטובים יותר.